Vloerkleed Ella is een vloerkleed met een luchtige, frisse uitstraling. Niet alleen door de mooie lichte naturel tint waarin het vloerkleed geweven is, maar ook door het materiaal. Het vloerkleed is gemaakt van wol en viscose.
Dit ronde vloerkleed Ella is een vloerkleed wat past in vele interieurs. Het vloerkleed is gemaakt van wol en viscose. Hierdoor heeft vloerkleed Ella een mooie frisse uitstraling. Door de mooie naturel tint is het vloerkleed ook gemakkelijk te combineren in verschillende interieurs.
Het vloerkleed zoals afgebeeld heeft een doorsnede van 240 cm.
Showmodel kan alleen afgehaald worden in de winkel, i.v.m. een kleine verkleuring dient u dit vloerkleed in het echt te bekijken.
Na 32 jaar gaan wij stoppen met ons familiebedrijf. Vanaf 1 maart is onze uitverkoop begonnen, nabestellingen zijn daarom niet meer mogelijk. Enkel onze showmodellen zijn nog beschikbaar. U bent van harte welkom in onze mooie winkel in De Falom om te ontdekken welke showmodellen er nog aanwezig zijn.
ZATERDAG 24 MEI: LAATSTE DAG OPEN!
Geen keuze zonder goed advies. Daarom kiezen wij voor persoonlijke aandacht en staan uw wensen centraal.
Onze onderscheidende collectie is anders, onalledaags en uniek! Laat u verrassen in onze winkel in De Falom!
Wij zijn trots op onze Friese roots en staan daarom borg voor onze kwaliteit en betrouwbaarheid!