Salontafel Notre Monde is er nu ook in een vierkante variant. Het verrassende aan deze salontafels zijn de losse dienbladen. De dienbladen zijn er in verschillende varianten en worden allemaal met de handgemaakt, een uniek product dus!
Deze vierkante salontafel Notre Monde is er in twee afmetingen. De grote salontafel is 52×52 cm en 31 cm hoog. De kleine salontafel is 39×39 cm en is 38 cm hoog.
De set kan zowel met als zonder dienbladen. De set salontafels zonder dienbladen kost €299,- De bijpassende dienbladen zijn er in verschillende prints vanaf €99,-
Door de losse dienbladen kunt u variëren en steeds weer andere sferen creëren. De dienbladen zijn er in vele varianten en worden allemaal met de hand gemaakt. De dienbladen worden gemaakt van glas, hout of met een spiegeleffect. In rustige natuurlijke kleuren of juist opvallende fellere kleuren.
In onze winkel kunnen wij u de vele varianten van de dienbladen laten zien.
Geen keuze zonder goed advies. Daarom kiezen wij voor persoonlijke aandacht en staan uw wensen centraal.
Onze onderscheidende collectie is anders, onalledaags en uniek! Laat u verrassen in onze winkel in De Falom!
Wij zijn trots op onze Friese roots en staan daarom borg voor onze kwaliteit en betrouwbaarheid!