Bank Be-Bob is uniek en opvallend. Niet alleen door zijn kleur maar ook door zijn vorm. De organische vormen maken deze bank net even anders en eigenwijs. Be-Bob is een elementenbank en daardoor geheel naar wens samen te stellen zowel qua opstelling als ook qua stoffering.
Be-Bob is een heerlijke lounge bank die opvalt door de organische vormen. Zowel de rugleuning, de armleuning als ook de voorkant van de bank lopen rond af.
Getoonde bank is gestoffeerd in een bouclé stof in een opvallende geelgroene kleur. Naast getoonde kleur kan de bank ook in vele andere kleuren. Tevens is er een ruime keus aan andere soorten stof. Be-Bob kan niet in leer.
Be-Bob is een elementenbank, waardoor het mogelijk is de bank samen te stellen naar uw persoonlijke voorkeuren. Getoond model bestaat uit twee elementen en is in totaal 320 cm breed. Het linker element betreft een chaise longue en is qua zit dieper dan het rechter element. De bank is echter ook groter of kleiner mogelijk. Tevens zijn er losse elementen of een hoekopstelling mogelijk. Liever een gewone bank met twee gelijke armleuningen? Ook dat behoort tot de mogelijkheden.
Wilt u meer weten over deze bank of even proefzitten? Ontdek de mogelijkheden van Be-Bob in onze showroom in De Falom, we adviseren u graag.
Geen keuze zonder goed advies. Daarom kiezen wij voor persoonlijke aandacht en staan uw wensen centraal.
Onze onderscheidende collectie is anders, onalledaags en uniek! Laat u verrassen in onze winkel in De Falom!
Wij zijn trots op onze Friese roots en staan daarom borg voor onze kwaliteit en betrouwbaarheid!